Chat with us, powered by LiveChat
aktualnie w sprzedaży ikona facebook ikona instagram ikona youtube
Azja

INDONEZJA - WYJAZD NA BALI - LEJDIS TRIP

 • Indonezja

Opis

Lejdis Trip na Bali jest jedną z naszych najbardziej kobiecych wypraw. Nigdzie nie ma takich warunków do wypoczynku, zwłaszcza do wyciszenia wewnętrznego. Będziemy relaksować się wśród niezwykłych krajobrazów tarasowych pól ryżowych czy wulkanów, spotkamy się ze wspaniałymi artystami, medycyną naturalną, mało znanym balijskim wzornictwem i dziełami sztuki nie tylko użytkowej. Znakomicie podziałają na zmęczenie i codzienny stres masaż oczyszczający, lekcje jogi czy balijski taniec, którego będziemy się uczyć pod okiem wytrawnych tancerzy. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, spragnione chwili wytchnienia, by wybrały się z nami na Bali, które… leczy ciało i duszę.

Mapa

Terminy

Czas trwania wyprawy 11 dni

Każdą wyprawę możesz zorganizować w dogodnym dla siebie terminie, dla wybranej liczby osób.

Możemy zmodyfikować program na życzenie. Podany program jest przykładowym zawierającym kompletne świadczenia oraz opiekę pilota. Z przyjemnością dostosujemy program do Twoich potrzeb.

Cena imprezy może ulec zmianie w zależności od wybranego terminu oraz ilości Uczestników.

Prosimy o kontakt z biurem – przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Sprawdź zakładkę „aktualnie w sprzedaży” znajdziesz tam potwierdzone oraz sprzedawane oferty wyjazdów, do których możesz dołączyć!

Cena od: 9990 PLN / os. ( dla min.16 osób)

Uwagi

CENA OBEJMUJE

 • przelot na trasie Warszawa – Bali – Warszawa przez porty tranzytowe wraz z opłatami lotniskowymi
 • transfery z i na lotnisko
 • transport klimatyzowanym autokarem, minibusem
 • noclegi: w hotelach 4* w pok. 2-os., dopłata do pok. 1-os. 1900 PLN/os.
 • śniadania według programu
 • opiekę polskojęzycznego pilota
 • ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
 • obiady lub/i kolacje według programu
 • obsługę lokalnych przewodników
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
 • balijski masaż rewitalizujący
 • lekcję gotowania
 • sesję fotograficzną w strojach balijskich
 • lekcję tańca
 • lekcje jogi
 • jazdę na rowerze
 • wypoczynek w hotelu nad morzem

CENA NIE OBEJMUJE

 • innych opłat niż wymienione powyżej i wydatków natury osobistej
 • napoi do posiłków,
 • napiwków (ok. 40 USD/os.)

Cena skalkulowana dla grupy min. 16 osób według kursu 1 USD = 3,7 PLN. W przypadku mniejszej liczby Uczestników lub wzrostu cen waluty cena imprezy może ulec zmianie. Program ma charakter ramowy i może ulec zmianie w zależności od okoliczności, warunków lokalnych lub uzgodnień z pilotem. Zawsze przedstawimy alternatywną propozycję lub zamienimy kolejność zwiedzania.

Plan podróży

1 dzień

WARSZAWA – BALI
Lejdis, rusza kolejny niepowtarzalny wyjazd. Spotkanie na lotnisku z pilotką Polka Travel, odprawa biletowo-bagażowa i przelot do Indonezji na wyspę Bali. Posiłki w samolocie.

2 dzień

BALI – UBUD – MIASTO ARTYSTÓW (K)
Po przylocie na „Wyspę Bogów” transfer do hotelu i zakwaterowanie. Kolacja i nocleg w hotelu na Bali, w najbardziej urokliwej miejscowości wyspy położonej pośród wąwozów, wzgórz i tarasowych pól ryżowych. Ubud to miasto artystów, centrum rzemiosła oraz medycyny naturalnej, gdzie dzięki medytacjom i masażom można uzyskać balans duszy. Urokliwe, z wieloma sklepikami i warsztatami malarzy, rzeźbiarzy, krawców, jubilerów, kuszących pięknym wzornictwem i atrakcyjnymi cenami.

3 dzień

TEGALALANG, MAŁPI GAJ, BALIJSKIE TANCERKI (Ś, O, K)
Po leniwym śniadaniu i odpoczynku wyruszymy na zwiedzanie najbardziej malowniczej miejscowości na Bali – Ubud oraz położonego nieopodal Tegalalang, słynącego z tarasowo położonych pól ryżowych. Spacer po polach ryżowych i okazja do świetnych zdjęć. Następnie zobaczymy hinduistyczną świątynię Świętych Źródeł Pura Empul, zbudowaną koło mistycznego źródła, któremu Balijczycy przypisują wyjątkowe właściwości lecznicze. Na obiad tradycyjne dania indonezyjskie. Po obiedzie udamy się do słynnego Małpiego Gaju, gdzie pewnie obsiądą nas te miłe i sprytne zwierzaki, poszukując jedzenia. Kolejna okazja do ciekawych i zabawnych zdjęć. Pośrodku Małpiego Gaju znajduje się śliczna zabytkowa świątynia, świetnie wkomponowana w krajobraz. Po południu poznamy tamtejszą sztukę. Zwiedzimy galerię malarstwa i warsztaty rzemieślnicze. Będzie też czas na zakup rękodzieła i pamiątek (tkaniny, ubrania, obrazy, rzeźby, piękne dekoracje domu). Powrót do hotelu i odpoczynek przed kolejnymi atrakcjami. Wieczorem inny aspekt sztuki – barwny spektakl taneczny w pięknie zaaranżowanym ogrodzie. Kolacja w lokalnej restauracji, nocleg w hotelu w Ubud.

4 dzień

KULINARNE ROZKOSZE I LEKCJE TAŃCA (Ś, O, K)
Rano udamy sie na targ, aby poznać orientalne owoce i warzywa, które potem posłużą nam do przygotowania ciekawych potraw. Podczas zajęć kreatywnej kuchni balijskiej nauczymy się mieszać smaki, wyczarujemy unikalne potrawy, które potem wspólnie zjemy na obiad w kuchni-ogrodzie. Poznamy zalety lecznicze i upiększające oleju kokosowego, a także nauczymy się jak Balijczycy robią codzienne dary dla bóstw opiekuńczych. Kosze ofiarne czasami wyglądają jak dzieła sztuki. Na koniec dostaniemy przepis na przygotowane wcześniej dania, aby móc je odtworzyć w domu. W ramach spalania kalorii po obiedzie weźmiemy udział w lekcji tańców balijskich, postaramy się opanować trudne a zarazem piękne gesty tańca rytualnego. Opanujemy taniec powitalny, zalotny i wojowniczy. Dla pokrzepienia, na koniec dnia czeka nas wspaniały relaksujący masaż, idealny dla osiągnięcia harmonii ciała i duszy. Balijskie masaże oczyszczające cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Kolacja w hotelu, nocleg w Ubud.

5 dzień

ŚWIĄTYNIE I WULKAN (Ś, O)
Po śniadaniu wyjedziemy do Kintamani, zatrzymamy się nad błękitnym jeziorem Batur. Obiad zaserwowany w punkcie widokowym, z piękną panoramą okolicy i dwóch wulkanów w tle. Następnie dojedziemy do najpiękniejszej świątyni na Bali – Besakih (UNESCO) malowniczo posadowionej u stóp wulkanu Agung (3142 metry n.p.m.). Przez Balijczyków nazywana jest Matką Świątyń. Datuje się ją na VIII wiek. Imponujący kompleks liczy około 30 świątyń i kilkaset sanktuariów. Późnym popołudniem zjedziemy do hotelu położonego tuż przy plaży. Nocleg w hotelu.

6 dzień

JOGA, SESJA FOTO I PLAŻA (Ś)
Dzień rozpoczynamy od zajęć jogi. Po uzyskaniu balansu duszy i ciała resztę dnia przeznaczymy na błogie lenistwo, kąpiele morskie i słoneczne. Po południu czeka nas sesja fotograficzna w pięknych i eleganckich batikowych balijskich strojach. Wybieramy spośród licznych kolorów i krojów. Zabawa na całego, potem sesja gwiazd. Wieczorem możemy wspólnie wyjść do restauracji na plaży na pyszne ryby oraz owoce morza. Nocleg w hotelu nad morzem.

7 dzień

JOGA, ZACHÓD SŁOŃCA, ULUWATU I KECAK (Ś, K)
Dzień rozpoczynamy od zajęć jogi. Dzisiaj kolejny relaksujący dzień, który możemy przeznaczyć na SPA, masaże, błogie lenistwo. Następnie udajemy się na 70-metrowy klif, gdzie znajduje się świątynia Uluwatu. Malowniczą scenerię podkreśla jeden z najpiękniejszych zachodów słońca na wyspie, którego jesteśmy świadkami. Zobaczymy pokaz tradycyjnego balijskiego tańca Kecak, któremu akompaniuje „małpi chór”. Kolacja w tym pełnym uroku miejscu, w zatoce Jimbaran – w menu barbecue z owoców morza. Wieczorem po zachodzie słońca wracamy do hotelu. Nocleg w hotelu nad morzem.

8 dzień

JOGA, PLAŻA I ROWERY (Ś)
Dzień rozpoczynamy od zajęć jogi. Dzisiaj mamy dzień przeznaczony na błogie lenistwo, kąpiele morskie i słoneczne. Po południu zapraszamy na przejażdżkę rowerową. Dla chętnych Pań możliwość wypłynięcia jachtem na rafę koralową do Nusa Penida, nurkowanie w turkusowej wodzie, pośród kolorowych ryb i pięknych koralowców. Nocleg w hotelu nad morzem.

9 dzień

PLAŻA i MASAŻE (Ś)
Dzisiaj mamy dzień przeznaczony na błogie lenistwo, kąpiele morskie i słoneczne, ostatnie zakupy, każdą formę relaksu, na jaką mamy ochotę. Po południu sugerujemy masaże relaksacyjne. Nocleg w hotelu nad morzem.

10 dzień

POŻEGNANIE Z BALI (Ś)
Po śniadaniu czas wolny aż do momentu wykwaterowania, transfer na lotnisko, przelot do domu.

11 dzień

WARSZAWA
Po przylocie do Warszawy rozstanie z uczestniczkami wspaniałej indonezyjskiej Lejdis Trip, wspólna fotka na zakończenie i snucie planów o kolejnej wyprawie.

PUBLIKACJA I KOPIOWANIE PROGRAMÓW WYCIECZEK
ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.POLKATRAVEL.PL W
CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI, BEZ WYRAŹNEJ, PISEMNEJ ZGODY BIURA
JEST ZABRONIONE.

Informacje praktyczne

Nie wiesz, która wyprawa jest dla Ciebie?

Pomożemy Ci ją znaleźć!

Skontaktuj się z nami
PORTUGALIA – PORTO
Poznawcze
Kulinarne
Na winnym szlaku
Weekendy
4 dni

PORTUGALIA – PORTO

więcej o wyprawie
PORTUGALIA – LIZBONA
Poznawcze
Kulinarne
Weekendy
4 dni

PORTUGALIA – LIZBONA

Zabytki Lizbony, degustacje win, regionalna kuchnia, wizyta na Cabo da Roca

więcej o wyprawie
BRAZYLIA – RIO DE JANEIRO
Poznawcze
Adventure
Przyrodnicze
11 dni

BRAZYLIA – RIO DE JANEIRO

Rio de Janeiro - Miasto Cudów - samba, caipirinha i piękne plaże...

więcej o wyprawie