Chat with us, powered by LiveChat
aktualnie w sprzedaży ikona facebook ikona instagram ikona youtube
Azja

INDIE - BAŚNIOWY SYLWESTER

 • Indie

Opis

Zastanawiasz się, jak spędzić Sylwestra? Żeby było inaczej niż dotychczas, wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Mamy dla Ciebie genialną propozycję – otwieramy przed Tobą wrota do Baśni z 1001 Nocy i zapraszamy w wyjątkową podróż.

Sylwestra spędzimy w… baśniowym, radżastańskim pałacu, w bardzo klimatycznym wnętrzu, gdzie każdy zakątek świadczy o bogatej historii miejsca.

Zabierzemy Cię w podróż, zapraszając na Sylwestrową kolację do zabytkowego wnętrza, z muzyką.

Nowy Rok spędzimy na zwiedzaniu Fortu Amber (UNESCO) i innych wspaniałych miejsc.

A potem polecimy na południe, do słonecznej, tropikalnej Kerali, gdzie będziemy zwiedzać, ale też plażować i korzystać z relaksacyjnych masaży ajurwedyjskich.

Czyli chill out na maxa.

Terminy

Czas trwania wyprawy 14 dni
Dostępne terminy wypraw
 • 2023-12-29 - 2024-01-11
Cena 2797 USD/os. + 5990 PLN/os.

Uwagi

CENA I UWAGI DO WYJAZDU

 • cena imprezy: 2797 USD + 5990 PLN
 • dopłata do jedynki: 1255 USD 
 • wylot z Warszawy  
 • grupa 16 os.

 

CENA OBEJMUJE

 • przelot interkontynentalny Warszawa Delhi Warszawa wraz z opłatami lotniskowymi
 • 2 przelot wewnętrzne: Delhi-Kochin i Kochin-Delhi wraz z opłatami lotniskowymi
 • transfery z i na lotniska
 • transport autokarem lub minibusem według programu
 • noclegi w hotelach 4*/ 5* w pok. 2-os., dopłata do pok. 1-os. 1255 USD/os.
 • Kolacja Sylwestrowa w Radżastańskim Pałacu
 • Pokaz światło-dźwięk w Delhi
 • Wieczorny spektakl teatralny w Agrze
 • śniadania według programu
 • obiady lub kolacje (dobra kuchnia regionalna) według programu
 • wizę do Indii
 • obsługę lokalnych przewodników
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
 • rejs łodzią
 • wjazd/zjazd jeepami do Fortu Amber
 • przejazd elektrycznym busem do Taj Mahal
 • opiekę polskojęzycznego pilota na całej trasie
 • ubezpieczenie KL, NNW i bagażu  (także choroby przewlekłe i COVID)
 • opłatę TFG i TFP
 • aplikację Polka Travel ze wszystkimi ważnymi informacjami, programem,

 

CENA NIE OBEJMUJE

 • Innych opłat niż wymienione powyżej
 • Napiwków (ok. 90 USD/os)
 • wydatków natury osobistej i ewentualnych opłat za fotografowanie

 

HOTELE:

Delhi – The Lalit New Delhi / Deluxe Room  – https://www.thelalit.com/the-lalit-delhi

Jaipur – Shiv Vilas Resort / Elegant Room –   https://www.shiv-vilas.in

Agra – Crystal Sarovar Premiere / Deluxe Room – https://www.sarovarhotels.com/crystal-sarovar-premiere-agra

Cochin – Kochi Marriot Hotel / Deluxe Room https://www.marriott.com/en-us/hotels/cokmc-kochi-marriott-hotel/overview/?scid=f2ae0541-1279-4f24-b197-a979c79310b0

Kumarakom – Coconut Lagoon / Heritage Bungalow – https://www.cghearth.com/coconut-lagoon

Mararikulam – Marari Beach Resort / Garden Villa – https://www.cghearth.com/marari-beach

 

 

Cena skalkulowana dla grupy min. 16 osób. W przypadku mniejszej liczby Uczestników cena imprezy może ulec zmianie. Program ma charakter ramowy i może ulec zmianie w zależności od okoliczności, warunków lokalnych lub uzgodnień z pilotem. Zawsze przedstawimy alternatywną propozycję lub zamienimy kolejność zwiedzania.

Plan podróży

1 dzień

29.12.2023

piątek

W STRONĘ SŁOŃCA

Spotykamy się na lotnisku Okęcie. Przelot do Delhi linią Finnair. Posiłki na pokładzie samolotu!

 

2 dzień

30.12.2023

sobota

ŚWIATŁA I MUZYKA  DELHI (Ś, K)

A więc jesteśmy! Dzień zapowiada się wspaniale. Jedziemy do hotelu. Natychmiastowe zakwaterowanie. Odpoczynek, śniadanie i czas wolny do południa na relaks. Po południu zaczynamy zwiedzanie Delhi. W programie między innymi największa świątynia hinduistyczna Akshardham. Zobaczymy pokaz światło-dźwięk w niesamowitej scenerii.

3 dzień

31.12.2023

niedziela

WITAMY W BAŚNI 1001 NOCY (Ś, K)

Po śniadaniu jedziemy do Jaipuru, czyli stolicy Radżastanu. Sylwestra spędzimy w malowniczej scenerii. Zakwaterujemy się w historycznym pałacu,  jak z 1001 Nocy. Już wnętrza hotelu przenoszą nas w inny wymiar, a jak dodamy do tego zmysłową kolację Sylwestrową, muzykę, taniec….. to będzie na pewno niezapomniany wieczór. Nocleg w Jaipur.

4 dzień

01.01.2024

poniedziałek

NOWY ROK W PAŁACU (Ś, O)

Dziś czeka nas podróż w głąb historii Indii, czasów Imperium Mogołów. Majestatyczny Fort Amber zachwyca wspaniale zachowaną architekturą, niezwykle kunsztownymi inkrustacjami, liczbą sal audiencyjnych, imponującymi rozmiarami haremem i urzekającymi widokami z górnych tarasów. Sesja zdjęciowa na tle zabytkowych wnętrz. Potem zwiedzimy jedyne na świecie obserwatorium astronomiczne – Jantar Mantar, z XVIII w., wykute w marmurze, z największymi przyrządami astrologicznymi na świecie. Przedstawione rozwiązania, służące pomiarom, zaskakują swoją prostotą i precyzją wyniku. Każdy z 17 instrumentów nadal doskonale działa. Imponujące! Kolejnym ciekawym zabytkiem jest pałac maharadży z niesamowitą kolekcją szat ceremonialnych rodziny królewskiej. Następnie zobaczymy Hawa Mahal – Pałac Wiatrów, w praktyce składający się głównie z fasady, w której znajdują się 953 małe okna, mające umożliwić niegdyś damom dworu obserwowanie codziennego życia miasta. Czas na zakupy i kawę z widokiem na romantyczny pałac. Nocleg w Jaipur.

5 dzień

02.01.2024

wtorek

TARGI „RÓŻOWEGO MIASTA” (Ś, O)

Po śniadaniu czas wolny na zakupy w Jaipurze, na lokalnym targu, bo jest to sporo okazji do atrakcyjnych zakupów. Przejazd do najbardziej kolorowego miejsca Indii, w którym codziennie odbywają się… sesje ślubne. Czas na piękne zdjęcia. Potem jedziemy do Agry, znanej z Taj Mahal. Nocleg w Agrze.

6 dzień

03.01.2024

środa

TAJ MAHAL – JEDEN Z 7 CUDÓW ŚWIATA (Ś, O)

Wcześnie rano zobaczymy jeden ze współczesnych siedmiu cudów świata – baśniowy Taj Mahal (UNESCO)– nie mający sobie równych poemat z białego marmuru budowany przez ponad 20 lat rękami przeszło 20.000 robotników. Ufundował go władca Szahdżahan dla ukochanej, zmarłej nagle żony Mumtaz Mahal. Uważany jest za najbardziej ekstrawagancki podarunek na świecie, jaki został złożony z miłości.

A potem czas na kolejny obiekt WOW: Najbardziej imponującą budowlą Agry jest Monumentalny Czerwony Fort (UNESCO), XVI wieczna budowla z murami sięgającymi 20 metrów wysokości i ciągnącymi się na 2,5 km. Wszystko jest tu wyjątkowe, naj… i daje wyobrażenie o potędze władcy. To jeden z największych fortów w Indiach! Jego mury skrywają wiele barwnych opowieści, które poznamy spacerując po dziedzińcach.

Na koniec dnia zaprosimy na multimedialny show.

7 dzień

04.01.2024

czwartek

WIELOKUTUROWE KOCHIN (Ś, K)

Po śniadaniu przejdziemy na lotnisko w Delhi i polecimy na południe, do porośniętego palmami, nadmorskiego Kochin, które ma jedną z najpiękniejszych przystani na wybrzeżu Morza Arabskiego Stąd od wieków eksportowano  przyprawy i owoce morza. Podczas spaceru zobaczymy dzielnicę żydowską,  holenderskie i portugalskie pałace, a także oryginalne sieci będące pozostałością po chińskich rybakach. To istny tygiel wielokulturowy. Nocleg w Kochin.

8 dzień

05.01.2024

piątek

WENECJA WSCHODU (Ś)

Dziś po śniadaniu jedziemy do Alleppey leżącego pomiędzy Morzem Arabskim a rozległą siecią rzek, które do niego wpływają, zdobywając nazwę „Wenecja Wschodu”. Docieramy do naszego „Domu nad Rozlewiskiem” czyli klimatycznego hotelu malowniczo położonego nad jeziorem. Czas na relaks, spacery, kąpiele w basenie… Na zachód słońca popłyniemy Kettuvallom, tradycyjną drewnianą łodzią. Wieczorem czas na relaks, ajurwedę, dobrą książkę czy wieczorne opowieści. Nocleg nad jeziorem.

9 dzień

06.01.2024

sobota

KUMARAKOM (Ś)

Czas tylko dla nas na rewitalizację. Joga, ajurweda, hamak i książka, a może basen… a może eksploracja okolicy… w każdym razie mamy czas na pełen relax, tak potrzebny każdemu, zwłaszcza zimą.

10 dzień

07.01.2024

niedziela

KUMARAKOM – MARARIKULAM (Ś)

Po leniwym śniadaniu przejeżdżamy do hotelu nad morzem, ewentualnie z krótkim przystankiem na zakupy w sklepie jubilerskim. Tylko tutaj można kupić słynne „ 1 gram gold” w super cenie! Wczesnym popołudniem zakwaterowanie w Marari Beach. I oto nowa odsłona Kerali – Ziemi Bogów. To idealne miejsce na odpoczynek.  Może pójdziemy na masaż?  Nic dziwnego, że Kerala to najbardziej znane na świecie miejsce z najlepszymi ośrodkami ajurwedy. Zatem, kolejny pełen słońca  dzień. Mamy do dyspozycji piękną willę w klimacie lokalnym, zbudowaną z naturalnych materiałów, z dbałością o środowisko i zrównoważony rozwój.

11 dzień

08.01.2024

poniedziałek

PLAŻA, PLAŻA, PLAŻA (Ś)

Kawa na tarasie prywatnej willi brzmi pysznie, prawda?  Ten dzień proponuję spędzić spacerując nad morzem. A także na masażach, bo hotel ma doskonałe centrum ajurwedy, a masaże przydadzą nam się, na 100%. A jak nie to może basen, a może morze? W każdym razie to będzie super dzień, na pewno. Akcja rewitalizacja na 100%!

 

12 dzień

09.10.2024

wtorek

PLAŻA I STOLICA (Ś, O)

Do południa czas na relaks i plażowanie, na spacery, relaks w cieniu smukłych palm, łapanie złotej rybki a może kolejny masaż ajurwedyjski? Następnie przejedziemy na lotnisko do Kochin i lecimy do Delhi. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Nocleg w Delhi.

 

13 dzień

10.01.2024

środa

SKARBY DELHI (Ś, K)

Wyruszamy na zwiedzanie, rozpoczynając od Starego Delhi, w którym stoi wiele zabytków w tym imponująco wielki meczet Jama Masjid, zbudowany z polecenia wielkiego władcy Mogołów Szahdżahana. Ten sam władca kazał wznieść  magiczny Taj Mahal dla swojej ukochanej. Po szalonym rajdzie rykszami idziemy na kulinarny spacer, próbując kuchni różnych kultur i religii.  Czas na poznanie monumentalnej części miasta. Podczas objazdu zobaczymy najważniejsze obiekty, jak Kutub Minar (UNESCO), nad którym góruje exlibris miasta – zabytkowy minaret, wzniesiony w XIII wieku z czerwonego piaskowca obok XVII-wiecznego Czerwonego Fortu oraz Pałacu Prezydenckiego i gmachu parlamentu. Zobaczymy też Bramę Indii. W szalenie ciekawej świątyni sikhijskiej zobaczymy jak codziennie wolontariusze wydają około 25 000 posiłków potrzebującym. Inicjatywa wspaniała i godna wsparcia, stąd osoby chętne mogą się przyłączyć do „gotowania”. Jeżeli nam zostanie trochę czasu i chęci, to udamy się na targ o powierzchni 27 tysięcy m2, gdzie można kupić pamiątki niemal z każdego regionu Indii zgromadzone w jednym miejscu. Nocleg w Delhi.

14 dzień

11.01.2024

czwartek

SŁOŃCE I ŚNIEG

Nasza Baśniowa podróż dobiega końca. Powrót do kraju. Pozostaną pamiątki oraz wspaniałe bajecznie kolorowe wspomnienia oraz opowieści snute zimową porą przy aromatycznej masala tea.

 

PUBLIKACJA I KOPIOWANIE PROGRAMÓW WYCIECZEK
ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.POLKATRAVEL.PL W
CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI, BEZ WYRAŹNEJ, PISEMNEJ ZGODY BIURA
JEST ZABRONIONE.

Informacje praktyczne

Nie wiesz, która wyprawa jest dla Ciebie?

Pomożemy Ci ją znaleźć!

Skontaktuj się z nami
HISZPANIA – BILBAO, KRAJ BASKÓW i WINNY REGION RIOJA
Poznawcze
Top service
Kulinarne
Na winnym szlaku
6 dni

HISZPANIA – BILBAO, KRAJ BASKÓW i WINNY REGION RIOJA

Luksusowa wakacyjna podróż szlakiem architektury nowoczesnej, wina i doskonałej gastronomii…

więcej o wyprawie
KOSTARYKA
Poznawcze
Adventure
Przyrodnicze
13 dni

KOSTARYKA

Szalony zjazd na linach przez środek dżungli, kawa i trekking na wulkan

więcej o wyprawie
GRUZJA
Poznawcze
8 dni

GRUZJA

Wyprawa w góry Kaukazu i degustacje win...

więcej o wyprawie
EKWADOR (GÓRNA AMAZONIA) + GALAPAGOS
Poznawcze
Adventure
Przyrodnicze
Top service
15 dni

EKWADOR (GÓRNA AMAZONIA) + GALAPAGOS

4 dniowy Rejs po Galapagos śladami Darwina, wizyta na równiku, przygoda w Banos i trekking na Cotopaxi

więcej o wyprawie
FRANCJA – NA SZLAKU WIN BORDEAUX, KONIAKU I PYSZNEJ KUCHNI
Poznawcze
Top service
Kulinarne
Na winnym szlaku
6 dni

FRANCJA – NA SZLAKU WIN BORDEAUX, KONIAKU I PYSZNEJ KUCHNI

Kraina doskonałych win, wykwintnej kuchni, uroczych średniowiecznych miasteczek

więcej o wyprawie
HISZPANIA – KASTYLIA – SZLAKIEM WINA
Poznawcze
Top service
Kulinarne
Na winnym szlaku
6 dni

HISZPANIA – KASTYLIA – SZLAKIEM WINA

To podróż dla miłośników Hiszpanii, kultury, architektury, ale przede wszystkim tych, którzy lubią poznawać region przez smaki, tradycje kulinarne.

więcej o wyprawie
FRANCJA – NORMANDIA, BRETANIA
Poznawcze
Adventure
Kulinarne
10 dni

FRANCJA – NORMANDIA, BRETANIA

Skaliste wybrzeże, urokliwe zatoki, średniowieczne wioski, wyśmienita kuchnia...

więcej o wyprawie
UZBEKISTAN
Poznawcze
Adventure
11 dni

UZBEKISTAN

Podróż przez pustynię, wizyty w mdresach i na kolorowych targach...

więcej o wyprawie