Chat with us, powered by LiveChat
aktualnie w sprzedaży ikona facebook ikona instagram ikona youtube

Twoje podróże

WOW land Polska nieoczywista

incentive polka travel

Incentive

Znajdź swoją wymarzoną wyprawę

W jaki region świata chcesz się wybrać?
lub wybierz rodzaj wyprawy

Opinie

Klienci o nas

Grażynko,

Jeszcze raz dziękuję za te wszystkie wspaniałe chwile i za to, że tak cudownie pokazywałaś nam niezwykłe uroki obu tych krajów. Oczywiście, tak jak przewidywałaś, żałuję, że nie udało mi się dosiąść wierzchowca, ale przecież próbowałam. Może kiedyś na jakiejś wyprawie z Polką uda mi się jazda na kucyku.

Pozdrawiam gorąco.

Margarita

CHILE WYSPA WIELKANOCNA ARGENTYNA LISTOPAD 2015

…o tym jak to Polka Travel spełniła marzenia… Dawno, dawno temu, za górami, za lasami…no może troszkę bliżej…mieszkała mała dziewczynka. Pewnego smutnego jesiennego wieczoru usłyszała od swojego taty opowieść o Wyspie Wielkanocnej. Małej zagubionej i samotnej wyspie… Tato pokazał dziewczynce zdjęcia. Od tej chwili ,gdy dziewczynce było smutno i czuła się samotna myślała o tej małej wyspie …i o tym ze komuś tam jest jeszcze bardziej smutno i jeszcze bardziej samotnie. Wyspa zawładnęła wyobraźnia dziewczynki i podróż na Wyspę stała się jej marzeniem. Długo, bardzo długo dziewczynka czekała na spełnienie tego marzenia…tak z pół wieku… aż w końcu przyszły jej 60 urodziny i od Męża dostała w prezencie wycieczkę na wymarzoną Wyspę Wielkanocną. I tak to Polka Travel pomogła spełnić marzenie małej dziewczynki… I wszystko było piękne , prawie zaczarowane …jak to w bajkach i marzeniach bywa. Dziękuję i Mężowi i Polce Travel… Teraz to marzenie przekażę Wnuczce , żeby rosły Polce Travel następne pokolenia turystów, bo na to zasługuje!

Małgorzata Ociepska

CHILE, WYSPA WIELKANOCNA, ARGENTYNA LISTOPAD 2015

Grażyna Kochana,

Bardzo Ci dziękuję za wspaniały wyjazd, ciągle wracam wspomnieniami, wszystko udało Ci się przygotować dla nas znakomicie ! Łącznie z pogodą,bo przez ciekawość sprawdzałam na stronie. Jestem pod wrażeniem Twoje energii i nieustającego optymizmu. Na pewno w tym roku dołączę do wypraw przez Was organizowanych.

Mam nadzieję na spotkanie wkrótce!, ściskam Cię mocno ,

Hania

KUBA 2015/2016

Witam serdecznie

Było super organizacja i P.Grażynka jako nasz “El.Komendante” znakomicie się spisywała i nie dała nam za dużo leniuchować. Wypad godny polecenia i na pewno w przyszłości skorzystamy z Państwa propozycji, a na razie delektujemy się warunkami domowymi i analizujemy przeżyte fakty i chwile w tym niesamowitym kraju.

Pozdrawiamy serdecznie

Dorota i Michał L.

KUBA 2015/2016

 

Grażynko;

Bardzo dziękujemy za kolejną wspaniałą przygodę.

Pozdrawiam

Władysław Głogowski

KUBA 2015/2016

Witam bardzo serdecznie!
Dziękujemy za wspólny wyjazd, który był dla nas zbiorem wielu wrażeń i doświadczeń życiowych związanych z Kubą . Mój Mąż cały czas podziwia Cię za tak subtelne prowadzenie Naszej  grupy (która była zgrana), gdzie zawsze byliśmy w określonym czasie i miejscu. Dzisiaj rozmawialiśmy z Mężem ,o ponownym wyjeździe z Tobą.
Pozdrawiamy i do zobaczenia.

KUBA 2015/2016

.

Witam serdecznie,

Bardzo dziękuję za wspaniały wyjazd, niesamowicie przygotowany co powoduje ze wrażeń było co niemiara.  Niezapomniane chwile zostaną w pamięci na długo. Zwłaszcza jestem pod wrażeniem tych wszystkich drobiazgów, czyli kawiarenek ze wspaniałą muzyką, wspaniałych drinków czy miejsc z cudowaną atmosferą. To właśnie powoduje ze wrażenia sa niesamowite i zachęcają do dalszych wyjazdów:)

Pozdrawiam serdecznie

Marzena

KUBA 2015/2016

Grażynko, dziękuję za miłe słowa i za wspaniały wyjazd. Wszystko było na najwyższym poziomie, a Monika opiekowała się nami wyjątkowo. Pozdrowienia dla całego zespołu i do zobaczenia na następnych wyjazdach. Alek.

LAOS, KAMBODŻA 2015/2016

Spędziłam cudowne chwile. Pozdrawiam Noworocznie

Bogumiła W.

RPA 2015/2016

Witam, dziękujemy za super zorganizowany jak zawsze wyjazd . Z niecierpliwością czekamy na  jeszcze!!!! Czekamy  na przepisy  bo potrawy były super

Pozdrawiamy MM Bik

RPA 2015/2016

Bardzo dziękujemy za super wyjazd . Wszystko było zorganizowane na 5+ 🙂 na pewno nie był to ostatni wyjazd z Waszym biurem, spokojnie możemy polecić Polkę Travel naszym znajomym .

Pozdrawiamy i do zobaczenia gdzieś w świecie .

Jola i Ryszard
CHILE, WYSPA WIELKANOCNA, ARGENTYNA 2015

Chciałbym podziękować za ciekawy program i profesjonalność merytoryczną oraz organizacyjną.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Andrzej J.

BILBAO, REGION RIOJA 2015

Po raz kolejny mam zaszczyt bardzo Pani podziękować za świetną organizację mojej wycieczki, wszystko dopięte na ostatni guzik!!! Miejsce hotelu jak i restauracji wybrała Pani super!!! Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję, na pewno jeszcze skorzystam z pani usług oraz polecę znajomym. PS. TAKI PRACOWNIK TO SKARB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PEŁEN PROFESJONALIZM !!!!!!!!!!!!!!!!!! ”

Piotr ze Słupska

maj 2015

Witaj Grażynko????????,wyjazd wspaniałe przygotowany !!!! Margarita niesamowita i Lizbona przepiękna ,wrócę tam niedługo!!!!Chciałam tylko dodać 2 knajpki, które godne są polecenia: Maria Mil Reis ( z tylu naszego hotelu) i Chapitas (blisko zamku św. Jerzego)-absolutna rewelacja!!!!!I niestety ????,knajpa z fado – absolutna pomyłka… Pozdrawiam i dziękuję????????????

IZA

PORTUGALIA 2015

Za nami już spora część wycieczki. Bardzo doceniamy różnorodność wrażeń – jest intensywne zwiedzanie, co oczywiste, ale jest też zabawa, która nam daje możliwość sprawdzenia się w nowych sytuacjach. Kąpiele w onsenie, rowery w Kioto i rafting sprawiły nam ogromną przyjemność. Monika bardzo kompetentnie, z dużym taktem, a przede wszystkim poczuciem humoru umie wszystkie elementy wycieczki ogarnąć i posklejać. Podziwiamy jej wiedzę i bardzo chcielibyśmy być jej pilnymi uczniami, ale czasami usypiająca moc autobusu jest nie do pokonania. Monika starając się nam dogodzić czasami wykracza poza ramy programu – mimo ogromnego zmęczenia towarzyszyła nam w nocnej wyprawie w Tokio, spełniła też naszą prośbę i zabrała nas do Gion. Przesympatyczni są również tutejsi przewodnicy. Bardzo polubiliśmy Masako, która opiekowała się nami w Tokio, Hiro towarzyszący nam w Kioto też jest bardzo miły. Jesteśmy pełni wrażeń, a przecież kilka nowych jeszcze nas czeka.  Dziękuję za informację o sytuacji z biletami lotniczymi. Już o tym zapomniałam, bo nic się szczęśliwie nie stało, choć była chwila niepokoju.
Pozdrawiam najserdeczniej w imieniu całej grupy

Ewa z Wrocławia,

JAPONIA DLA KONESERÓW 2015

Życie po wycieczce zazwyczaj jest na tak wysokich obrotach, że angażuje bez reszty. Ale teraz skorzystam z okazji, by podziękować za organizację wycieczki. W zadziwiający sposób trafili Państwo w nasze upodobania, potrzeby, gusta. Program był bardzo bogaty, a poziom usług (obsługa pilota – rewelacyjna Monika :), hotele, posiłki, autobusy) bardzo wysoki. Sprawdziły się też kilkudniowe pobyty w jednym hotelu – atrakcji wokół było mnóstwo, a my uniknęliśmy codziennego pakowania walizek. Prawie (to „prawie” absolutnie nie zaważyło na ocenie całości) wszystko było dopięte na ostatni guzik, a my mieliśmy olbrzymi komfort zwiedzania i wypoczynku. Jeszcze raz pięknie dziękuję w imieniu swoim i męża, bo z resztą grupy swojej opinii nie konsultowałam, ale wiem, że wszyscy byli z wycieczki bardzo zadowoleni. Chętnie będę Polkę Travel polecała znajomym.

JAPONIA DLA KONESERÓW 2015

Witam ciepło wszystkich – zwłaszcza Grażynkę ochłonęłam już po boskiej wycieczce, więc śpieszę z peanami pochwalnymi. Było cudownie, Jola – wzór pilota – empatyczna, sympatyczna z ogromną wiedzą, widać, że kocha te miejsca. Program – nic dodać nic ująć, byliśmy właściwie wszędzie, gdzie trzeba, może trochę brakowało dżungli, ale to by trzeba na dłużej jechać. Pogoda – marzenie, pewnie już wiesz, że w porze deszczowej – prawie nie padało, a po smażeniu w Paracas do dziś skóra złazi. Jeszcze raz bardzo, bardzo piękne dzięki za cudowny urlop – gorące uściski

Marzena Piątek

PERU I BOLIWIA LUTY 2015

Witam! Dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie wyprawy do Kostaryki. Wszystkie elementy wyprawy- zakwaterowanie, transport ,wyżywienie i obsługa przez miejscową ekipę ( przewodnik, kierowca) były bez zastrzeżeń. Szczególne podziękowania należą się Pani Bożenie Woźniczce za wyjątkową opiekę, troskę oraz stworzenie miłej atmosfery i relacji między Pilotem a uczestnikami imprezy. Reklamujemy biuro Polka Travel wśród znajomych. Niewątpliwie zechcemy skorzystać z udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez Panie (szczególnie w Afryce). Pozdrawiam.

Tadeusz Gębala

KOSTARYKA luty 2015

Witam. Wspólnie z Małżonką chciałbym bardzo podziękować za ten wyjątkowy wyjazd. Było to nasze pierwsze doświadczenie z „objazdówką” i przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania. Obawialiśmy się „grupowego” klimatu i sztampowych wycieczek a okazało się, że pozostali uczestnicy przyczynili się do jeszcze lepszej atmosfery i uświetnili tę organizacyjnie perfekcyjną podróż do Krainy Basków. Dziękujemy przede wszystkim (Pani) Grażynie za profesjonalizm połączony z dozą osobistego spoufalenia, co przyczyniło się do niepowtarzalnego klimatu całej wyprawy. Najlepszym wykładnikiem naszej fascynacji jest fakt, że godzinę po wylądowaniu przeglądaliśmy oferty Polka Travel na zbliżające się wakacje. Tak trzymać! Pozdrawiamy

Jolanta i Władysław Głogowski

KRAJ BASKÓW I RIOJA MAJ 2015

Dzień dobry,
Ja także dziękuję za profesjonalnie zorganizowaną  wycieczkę do Wietnamu i zrealizowanie przebogatego programu. Wspomnienia z odbytej eskapady są wielce pokrzepiające w aktualnej szarej rzeczywistości Nasza edukacja kulinarna zaowocowała u mnie wspaniała kolacją i została doceniona przez rodzinę.Znalazlam w Łodzi dobrą hurtownię z azjatyckimi artykułami spożywczymi . Prowadzą także sprzedaż przez internet. Dla chętnych podaję namiary: www.kuchnieorientu.pl

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników wyprawy.
Chętnie zapoznam się z planami P.T. na przyszłość .
Dorota  Sułkowska

WIETNAM listopad 2014

Dziękujemy za zorganizowanie wycieczki do Mediolanu. Biuro wybraliśmy losowo z internetu – ale jesteśmy jak najbardziej zadowoleni. Hotel w samym centrum, pozwalał na wieczorne spacery, świetna przewodniczka, fajny program i kolacje.

Dzięki, Emilka i Janek.

Witam serdecznie po podróży w Paryżu!
Chciałam gorąco podziękować za perfekcyjne przygotowanie tej podróży, która była dla mnie bardzo ważna. Wszystko zadziałalo bez zarzutu.
Najlepsze miejsca, które miałysmy na wszystkich atrakcjach nie były zapewne przypadkowe. Sadze, że to starannośc biura, dlatego chce powiedzieć, że bardzo to doceniam i dziekuję wszystkich paniom, które pracowały przy tej ofercie. Bylo wspaniale! Przy okazji polecam hotel, który de facto sama sobie wybrałam: Lyric Hotel Paris. świetne polożenie, ale też urocze, świetnie wyposażone, nowe pokoje, przemiła, życzliwa obsługa recepcji (pracuje tam wspaniała Polka p. Krystyna).
Jeszcze raz dziękuję pięknie i pozdrawiam.

Joanna Borkowska,

PARYŻ 2015

Moje miłe koleżanki w podróży
nie pożegnałam się z Wami wszystkimi na Okęciu a i tym, które w pośpiechu ściskałam nie podziękowałam za wspólną podróż.
Wielkie dzięki za wspólny czas, zachwyty, zdziwienia i smakowane pyszności.

Renata G.

TAJLANDIA, 2015

Bardzo dziękujemy za super wyjazd do Rzymu było fantastycznie.

Paulina z Kalisza

2014

Dziękujemy za zorganizowanie naszej wyprawy do Barcelony. Wycieczka udała się znakomicie. Hotel Via Augusta to świetne miejsce na rodzinne wypady, ze smacznymi śniadaniami, lot również przebiegł bez zarzutu. Jeśli tylko będziemy mieli możliwość to ponownie skorzystamy z usług Państwa biura.

Michał

sierpień 2014

Bardzo dziękujemy za organizację wyjazdu do Rzymu. Lokalizacja hotelu perfekcyjna, Pani Basia i jej wiedza naprawdę super, a sam Rzym… po prostu nie chciało się wracać.

Przemek

2014

Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych wakacji !!!
Gwatemala – najlepsza !!!

Tomasz i Agnieszka

2014

Ze względu na to, że to był mój pierwszy wyjazd z tego biura, miałem sporo obaw ale szybko się okazało, że były bezpodstawne.  Biuro godne zaufania. Polecam każdemu kto chce spędzić niezapomniane chwile w wymarzonym miejscu.

Adam z Katowic wraz z Rodziną,

lipiec 2014

Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas , bardzo podobała nam sie forma wyprawy. Podobało mi  sie to ze nikt nie namawiał mnie na żadne kupowanie. Strasznie tego nie lubię i dlatego podczas wyjazdów rodzinnych nie lubię korzystać z wycieczek oferowanych przez rezydentów. Bo wycieczki są od stragana do stragana tu kupujcie tu nie kupujcie tu zjedzcie czy oni nie widza ze Polski turysta to dziś świadomy turysta i nie należy z niego barana robić.

Iwona Paszkiewicz,

Wietnam 2014

Biuro Polka Travel przygotowało nam szczegółowe oferty, wśród których znaleźliśmy cudownie zorganizowany wyjazd do Kostaryki. Byliśmy zachwyceni kompetencją i wspaniałym podejściem do klienta. Jeszcze nie wiemy gdzie, ale na 100 % następne wakacje tylko z Polka Travel.

Polecamy ! Asia i Andrzej.

KOSTARYKA 2013/2014

Żądanie odszkodowania zadośćuczynienia za „skradziony” czas.
Majeczko droga!!!!!!!!!!!!!! Czas spędzony z Tobą w Kostaryce upłynął zbyt szybko. Ukradłaś mi (między innymi Ty) 2 tygodni życia, a wydawało się to mgnieniem oka. Dziękuję serdecznie. Zrobiłaś na nas duże wrażenie swoją osobowością, ciepłem, szczerym uśmiechem.  Ze szczerym uśmiechem, wśród salw suchego kaszlu -krtaniowa grupa wsparcia z przewodniczącym Krzysiem.

KOSTARYKA 2014

Witam serdecznie.

Ze swej strony i mojej małżonki także pragnę podziękować za umożliwienie nam przeżycia niezapomnianej wyprawy i cudownych wspomnień. Szczególnie pięknie dziękuję za uhonorowanie mojej żony w dniu urodzin organizacją świetnych spotkań w czarującej scenerii i atmosferze wieczoru.

Pozdrawiam, Jacek Wojdyło 

ZIMBABWE, BOTSWANA, NAMIBIA 2014.

Od lat podziwialiśmy Afrykę i mieliśmy ochotę na przygodę „życia”. Dziewczyny z  Polka Travel przyczyniły się do spełnienia marzeń. Bardzo dziękujemy za wspaniałe, rodzinne wakacje. Był to nasz najlepszy, wręcz wymarzony wyjazd, taka prawdziwa „podróż życia”. Było super!

Beata, i Michał z córkami.

Pobyt w Barcelonie bardzo udany , nie było żadnych problemów. Pobyt w hotelu oceniam na bardzo dobry. Rezerwacja w systemie była opłacona . Jedna osoba z recepcji , a zmieniały się osoby codziennie jest Polką. Barcelona jest piękna . Dojazdy oraz przyjazdy Girona-Barcelona , loty samolotowe itp. zorganizowane doskonale. Niezapomniana przygoda ,dużo atrakcji i wrażeń. W przyszłym roku przy planowaniu wycieczki czy urlopu odezwę się do Pani, może wybiorę atrakcyjną wycieczkę z POLKATRAVEL.

Ireneusz i Janina

BARCELONA 2013

Byliśmy w Kenii i Tanzanii  w kilka osób, codziennie przemieszczając się, „polując z aparatem”. Wszystko było super, lodge wspaniałe, przewodnicy na safari bardzo profesjonalni, troskliwi i odpowiedzialni.  Gratulujemy, podziwiamy  i na kolejne wakacje jedziemy z Polka Travel.

Wojtek i Grażyna,

wyjazd AFRYKA 2013

Jestem zachwycona czasem spędzonym w Grecji. Ciepło, piękna architektura, dużo ciekawych miejsc do zwiedzania oraz pyszne, śródziemnomorskie jedzenie, do tego smaczki w postaci dodatkowych atrakcji nie wpisanych do programu, spontanicznych greckich wieczorów, zwiedzania małych wiosek i wspólnego, „rodzinnego” gotowania. Było extra, dziękujemy.

Katarzyna Cz. z mamą

Maj 2013.

Grażynko!

Wyjazd cudowny, nie żałuje dołączenia w ostatniej chwili do grupy. Nie było słabych punktów. Panie Ewa i Kinga fantastyczne,chociaż poprzeczkę podniesioną przez Ciebie trudno pokonać to spisały się naprawdę świetnie, no i ta uroda…:-) Wczuły się w naszą atmosferę i może też „specyfikę” natychmiast. Mam trochę „pamiątek” z Amazonii na ciele, ale Kinga mówiła ,że do końca września się wygoją, więc na zajęcia ze studentami będę już gładki.Dzięki też P.Agnieszce,z którą wprawdzie tylko telefonicznie i mailowo korespondowałem,ale szybko i sprawnie nam to poszło. Jeszcze raz b.dziękuje Tobie i P.M.Szura.

H. Podziorny

KOLUMBIA lipiec 2014

Było super  na śniadanie mrówki, na obiad ???, a pogoda ⛈⛈⛈⛈, żartuję !!! świetna impreza, wspaniali ludzie (jeden nie przetrwał , chyba złamał obojczyk 🙂 ) , a Kinga prawie jak Grażynka 🙂 świetna impreza.
Pozdrawiamy gorąco
Bożena i Krzysiek

KOLUMBIA listopad 2017

Dobry wieczór Grażynko,
My również z Mariuszem chcemy podziękować za wspaniale zorganizowany wyjazd do Kolumbii. Jak zwykle jesteście niezawodni!!!!! wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.

Szczególne podziękowania dla Pani Kingi, która na miejscu dbała o nas w szczególny sposób.
Dziękujemy również za możliwość wypoczynku na wyspie Mukura w hotelu Punta Faro. Pokój o numerze 00 jest fantastyczny i polecamy dla osób, które chciałyby odpocząć w lepszym standardzie.

Nasz pierwszy pokój (zarezerwowany w Polsce, jako suit z widokiem na morze) musieliśmy zamienić ze względu na trwającą budowę nowych pokoi i dosyć uciążliwy halas w ciągu dnia. Ale nie ma tego złego !!! dostaliśmy w zamian właśnie pokój 00  – najlepszy w hotelu i zdecydowanie godny polecenia.

Grupa była bardzo zgrana i super się integrowaliśmy.
Jeszcze raz dziękujemy całemu  zespołowi Polka Travel i serdecznie pozdrawiamy.
Mariola& Mariusz

KOLUMBIA listopad 2017

Nie prowadzimy rankingu ale z Haliną jesteśmy zgodni że z pośród wielu wyjazdów i odwiedzonych miejsc był to dla nas najlepszy wyjazd.

Na taką ocenę ma wpływ:
1. Optymalny plan wyprawy łączący aspekt poznania nowych miejsc, kontakt z dziką przyrodą, warunki transportu i noclegów.
2. Perfekcyjnie zorganizowany przebieg wyprawy za co jeszcze raz dziękujemy Bożence oraz całemu zespołowi który pracował w „tle”  wyprawy.
3. Rodzinna atmosfera wyselekcjonowanej turystycznie grupy dla której nie było presji że jest to podróż życia choć może taką pozostanie.
4. Ważny dla nas był standard miejsc noclegowych i wypoczynku na Zanzibarze i nasze oczekiwania zostały spełnione.
5. Celem wyjazdu była obserwacja wielkiej migracji którą znamy niestety z bardzo profesjonalnie wyselekcjonowanych ujęć filmowych National Geogradhic,  w tym zakresie mamy może mały niedosyt w stosunku do wyobraźni przy planowaniu wyjazdu. Niedosyt ten w pełni został zaspokojony tym czego byliśmy świadkami tj. wizyta u Buszmenów,  mnogość zwierząt w ich naturalnych warunkach, poczucie że jesteśmy intruzami i „podglądaczami” ich życia. Na tej wyprawie zobaczyliśmy w jakiej symbiozie żyje dzika przyroda jak się wspiera aby przeżyć i jak musi codziennie walczyć ( polować ) aby przeżyć.

Nasza  wysoka ocena wyjazdu jest w pełni wynikiem pracy zespołu Polka Travel którego to jesteśmy i będziemy pozytywnymi ambasadorami i Klientami.

Szczególnie chcemy pogratulować olbrzymiej wiedzy jaką ma i przekazuje Bożenka.
Dodatkowy atutem to  pasja i zaangażowanie w to co robi i jak to robi. Dbała o nasz wypoczynek cały czas jak mama o dzieci i z tego powodu wnioskujemy o nadanie pilotce Bożence tytułu „Matka Polka Travel”.

Pozdrawiam,
Tomasz Młyński

TANZANIA, ZANZIBAR 2017

Wyjazd był zjawiskowy, program napięty zgodnie z oczekiwaniami a grupa fenomenalna. Kinga jest świetnym uzupełnieniem jakości i wrażeń jakie Polki Travel oferuje na kolumbijskim gruncie. Pomimo pewnych przeciwności losu, program był realizowany i daliśmy radę (może oprócz Jurka, który musiał wrócić na operację).
Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny wróciliśmy z wyprawy z Polką Travel z bananem na ustach, naładowani energią na następny wyjazd.

Pozdrawiam
Władek G.

KOLUMBIA listopad 2017

Pani Grazyno
Wycieczka do Omanu byla bardzo ciekawa. Dla mnie tez szczegolna przyjemnoscia bylo zapoznanie Polskiej grupy podroznikow. Mam nadzieje, ze w podobnym skladzie wybierzemy sie na nastepna wycieczke.

Pozdrawiam
Kaska Modelska

OMAN 2017

Szanowni Państwo

Dziękuje pięknie za podziękowania za wspólny wyjazd. Ja ze swojej strony również dziękuje Państwu za organizację wyjazdu dla mnie i dla mojej córki Joanny a także za bardzo miłe chwile spędzone,w towarzystwie Pani Grażyny i Pana Artura, w Paryżu.

Jak zawsze w życiu najważniejsze są osoby a potem miejsce. Podczas naszego wyjazdu i osoby i miejsce były przeurocze więc trudno aby we wspomnieniach nie zostały cudowne chwile, które są tak ważne gdyż wzbogacają nasze życie.

Z pozdrowieniami Elżbieta Rączkowska-Martyn

PARYŻ 2016

Bardzo dziękujemy  za super zorganizowany pobyt w Japonii  a w szczególności za  wspaniała Monikę Galicką

Małgorzata i Marek Bik

JAPONIA 2016

Szanowna Pani,
Uprzejmie dziękuję za wspólnie spędzony czas i świetną organizację podróży. Życzę wszystkiego dobrego, licząc ze spotkamy się ponownie podczas kolejnego wyjazdu.

Pozdrawiam,
Ryszard Kryj-Radziszewski

Lublin, 20 kwietnia 2016 r.

Droga Majeczko!

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przygotowanie naszej wyprawy.
Jesteśmy pod dużym wrażeniem. Uważamy Polkę Trvel za biuro absolutnie godne zaufania. Twoje zaangażowanie i „chęć przychylenia nieba uczestnikom” wpływa bezsprzecznie na nasze opinie.
Łączymy serdeczne pozdrowienia dla całej Waszej Ekipy, Właścicieli i Współpracowników.

Stanisław i Żaneta Estreich

PS. Kamila Aviles doskonała.

IZRAEL 2016

Droga Majko

Serdecznie dziękujemy za miły list i ciepłe słowa, ale przede wszystkim za wspólnie przeżytą piękną przygodę, niezapomniane wrażenia z miejsc wyjątkowych, magicznych. Było to możliwe dzięki Twojemu wielkiemu zaangażowaniu i okazanej nam życzliwości.

Do miłego zobaczenia 🙂
Wiesia i Jurek

IZRAEL 2016

Witaj Majka

Cieszę się że byłem na tej imprezie – świetna Twoja organizacja, wspaniała Kamila, niesamowici uczestnicy, przeżycia ponad przewidywany poziom.
Życzę pomyślnych kolejnych imprez i szczęśliwych z nich powrotów. Mam nadzieję – do zobaczenia.

Serdecznie pozdrawiam
Grzegorz Kaczmarek

IZRAEL 2016

Witam serdecznie i dziękuję za pamięć i przesłane fotki.

Było super organizacja i P.Grażynka jako nasz “El.Komendante” znakomicie się spisywała i nie dała nam za dużo leniuchować.
Wypad godny polecenia i na pewno w przyszłości skorzystamy z Państwa propozycji ,ale na razie delektujemy się warunkami domowymi i analizujemy przeżyte fakty i chwile w tym niesamowitym kraju.

Pozdrawiamy serdecznie
Dorota i Michał Lorkowscy

KUBA, sylwester 2016

Grażynko, dziękuję za miłe słowa i za wspaniały wyjazd. Wszystko było na najwyższym poziomie, a Monika opiekowała się nami wyjątkowo. Pozdrowienia dla całego zespołu i do zobaczenia na następnych wyjazdach. Alek.

Aleksander Klecha

LAOS i KAMBODŻA, sylwester 2016

Witam  my również  dziękujemy za super zorganizowany jak zawsze wyjazd . Z niecierpliwością czekamy na  jeszcze!!!! Czekamy  na przepisy  bo potrawy były super.

Pozdrawiamy MM Bik

RPA, sylwester 2016

Pani Grażyno

Wyprawa do Omanu byla wspaniala. Ma Pani bardzo sympatyczna siostre. Bozenka dostarczyla wielu ciekawych informacji w Omanie. Teraz, jak czas pozwoli wybiore sie na wyprawe do Chile w marcu. Grupa podroznikow tez wspaniala – bardzo mile spedzilismy czas w Omanie.

Pozdrawiam
K. Modelska

OMAN 2017

Droga Bożenko, bardzo dziekuje za wspolny, uroczy i perfekcyjny wyjazd, sciskam i mam nadzieje do zobaczenia w Namibii

 dr hab. Hanna Gerber

OMAN 2017

Cześć Grażynko,

chcieliśmy podziękować za umożliwienie dotarcia do omańskiej grupy. Akcja jak na filmach sensacyjnych przebiegła bezbłędnie , dosłownie za każdym rogiem stał agent , który nas przejmował i przekazywał dalszym członkom tajnej grupy zacierając za sobą ślady i tyle  go widzieliśmy. Bardzo ciekawe doświadczenie.
Sam Oman przepiękny , poprowadzony przez Bożenkę perfekcyjnie  . Wrażenia i wspomnienia bardzo pozytywne.

Artur Z.

OMAN 2017

Pobierz nasz
najnowszy katalog

Nasz katalog zawiera najciekawsze propozycje
dla najbardziej wymagających podróżujących.

O nas

POLKA TRAVEL powstała w 2007 z pasji do wypraw niekonwencjonalnych.

Inżynierowie, filolog hispanista, amerykanista, socjolog kulturoznawca i diabetolog - wszyscy z pasją podróży, to koktajl talentów i zainteresowań tak wszechstronny, że gwarantuje kreatywne programy.

Jesteśmy liderem podróży tematycznych w Polsce. Proponujemy wyprawy enologiczne, kulinarne, taneczne, przyrodnicze lub lejdis trip. Poznajcie nas bliżej, zapraszamy!

Zobacz więcej

Aktualności

13 grudnia 2018

POLKA TRAVEL NA MEET THE BIDDER GRAND EDITION

Zespół Polka Traval cały czas  poszukuje nowych inspiracji do kolejnych wyjazdów. Dlatego nasi pracownicy  chętnie uczestniczą w różnego rodzaju spotkaniach branżowych i szkoleniach. Tym razem Ewelina Fabo dotarła na MEET THE BIDDER GRAND EDITION, którego skala przerosła nawet samych organizatorów. Jesteśmy pewni, że odbyte tego dnia spotkania będą owocne i zaprocentują stworzeniem wielu wspaniałych realizacji […]

Czytaj więcej
13 grudnia 2018

POLKA TRAVEL NA SPOTKANIU Z PANIĄ PREMIER NAMIBII

Dziś w Katowicach – 05.12.2018 – odbyło się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli SOIT z delegacją namibijską, która odwiedza Polskę podczas szczytu klimatycznego. W spotkaniu wzięli udział Pani Premier Namibii Saara Kuugongelwa – Amadhila, Ambasador Namibii w Berlinie, Minister do spraw Środowiska i Turystyki oraz Minister Stosunków i Współpracy międzynarodowej, SOIT reprezentowali Agnieszka Lewandowska z Incentive Care, […]

Czytaj więcej
13 grudnia 2018

POLKA TRAVEL W CZARNOGÓRZE

W październiku 2018 Pani Ewelina Fabo reprezentowała Polkę na fam trip SOIT -u. Wraz z Partnerami PLL LOT oraz agencją Talas-M z Czarnogóry i DT Croatia z Chorwacji odkrywali, sprawdzali i testowali! Wyprawa rozpoczęła się w Dubrownik. Kolejne dwa dni zarezerwowane były na wizytę w Czarnogórze. Poznwali zabytki, hotele, atrakcje, restauracje, dostawców, wino, oliwa, lokalne […]

Czytaj więcej
13 grudnia 2018

Polka Travel w Laponii

Cały czas sie rozwijamy i staramy się o rozwój naszego zespołu. Polka Travel wzięła udział w wyjeździe studyjnym do Laponii organizowanym przez SOIT oraz Finnair wraz z ich partnerami z Levi oraz Illas. Nas reprezentowała Monika Kossak. Przez trzy dni poznawali infrastrukturę hotelowa Laponii oraz przeróżne aktywności jak np. Wioska Elfów. Laponia to na pewno […]

Czytaj więcej

Nie wiesz, która wyprawa jest dla Ciebie?

Pomożemy Ci ją znaleźć!

Skontaktuj się z nami

AKTUALNIE W SPRZEDAŻY

Odwiedź z nami miejsca jak z bajki - zobacz, które wyprawy są już potwierdzone.
HISZPANIA – BILBAO, KRAJ BASKÓW i WINNY REGION RIOJA
Poznawcze
Top service
Kulinarne
Na winnym szlaku
6 dni

HISZPANIA – BILBAO, KRAJ BASKÓW i WINNY REGION RIOJA

Luksusowa wakacyjna podróż szlakiem architektury nowoczesnej, wina i doskonałej gastronomii…

więcej o wyprawie
KOSTARYKA
Poznawcze
Adventure
Przyrodnicze
13 dni

KOSTARYKA

Szalony zjazd na linach przez środek dżungli, kawa i trekking na wulkan

więcej o wyprawie
GRUZJA
Poznawcze
8 dni

GRUZJA

Wyprawa w góry Kaukazu i degustacje win...

więcej o wyprawie
EKWADOR (GÓRNA AMAZONIA) + GALAPAGOS
Poznawcze
Adventure
Przyrodnicze
Top service
15 dni

EKWADOR (GÓRNA AMAZONIA) + GALAPAGOS

4 dniowy Rejs po Galapagos śladami Darwina, wizyta na równiku, przygoda w Banos i trekking na Cotopaxi

więcej o wyprawie
FRANCJA – NA SZLAKU WIN BORDEAUX, KONIAKU I PYSZNEJ KUCHNI
Poznawcze
Top service
Kulinarne
Na winnym szlaku
6 dni

FRANCJA – NA SZLAKU WIN BORDEAUX, KONIAKU I PYSZNEJ KUCHNI

Kraina doskonałych win, wykwintnej kuchni, uroczych średniowiecznych miasteczek

więcej o wyprawie
HISZPANIA – KASTYLIA – SZLAKIEM WINA
Poznawcze
Top service
Kulinarne
Na winnym szlaku
6 dni

HISZPANIA – KASTYLIA – SZLAKIEM WINA

To podróż dla miłośników Hiszpanii, kultury, architektury, ale przede wszystkim tych, którzy lubią poznawać region przez smaki, tradycje kulinarne.

więcej o wyprawie
FRANCJA – NORMANDIA, BRETANIA
Poznawcze
Adventure
Kulinarne
10 dni

FRANCJA – NORMANDIA, BRETANIA

Skaliste wybrzeże, urokliwe zatoki, średniowieczne wioski, wyśmienita kuchnia...

więcej o wyprawie
UZBEKISTAN
Poznawcze
Adventure
11 dni

UZBEKISTAN

Podróż przez pustynię, wizyty w mdresach i na kolorowych targach...

więcej o wyprawie