Chat with us, powered by LiveChat
aktualnie w sprzedaży ikona facebook ikona instagram ikona youtube

Afryka

Wyprawa do Afryki to "podróż w czasie". pełna poruszających chwil, nieopanowanych łez płynących ze wzruszenia, momentów radości, ale to także czas spokojnej kontemplacji przyrody, czas poświęcony drugiemu człowiekowi. Okazja do obserwacji zwierząt. CZAS - który nam, na skutek pędu cywilizacyjnego, gdzieś się zagubił. W Afryce czasu jest pod dostatkiem.

← Wróć do mapy

Ameryka Północna

Ameryka Północna to przede wszystkim niezwykła przyroda, parki narodowe, ale i wspaniałe metropolie oraz kultowe miejsca z filmów.

← Wróć do mapy

Ameryka Południowa i Środkowa

W Ameryce Łacińskiej od Rio Grande aż po krańce Ziemi Ognistej znajdziemy gorące, karaibskie plaże, amazońską dżunglę, bezkresne pampy Patagonii i tętniące życiem miasta. To kontynent wielu tajemnic, a także ciekawych tradycji i zwyczajów mieszkańców.

← Wróć do mapy

Australia i Oceania

Najmniejszy ze wszystkich kontynentów. Australia uznawana jest za największą wyspę świata. Oceanią określa się wyspy i archipelagi położone na Oceanie Spokojnym. Kontynet odległy dla nas fizycznie i kulturowo, bardzo rozległy i bardzo egzotyczny - ale i niezwykle pociągający...

← Wróć do mapy

Azja

Azja jest największym, najludniejszym i niezwykłym kontynentem zarówno pod względem geograficznym, jak i kulturowym. Otoczony przez wszystkie trzy oceany, podzielony na ponad 50 państw i niezliczoną ilość języków i nacji. Miejsce idealne na podróż życia. Warto poznać choćby niewielką jej część i pogłębić wiedzę o tym egzotycznym kontynencie.

← Wróć do mapy

Europa

Europa jest wspaniałym, zróżnicowanym kontynentem, gdzie każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Przyroda, wspaniałe zabytki, ciekawe miasta. Miejsca na weekend, wypoczynek, kulinarną przygodę, zakupy, wypad z przyjaciółmi, rodziną...To kontynent o niezliczonych możliwościach.

← Wróć do mapy

Nie wiesz, która wyprawa jest dla Ciebie?

Pomożemy Ci ją znaleźć!

Skontaktuj się z nami
PORTUGALIA – PORTO
Poznawcze
Kulinarne
Na winnym szlaku
Weekendy
4 dni

PORTUGALIA – PORTO

więcej o wyprawie
PORTUGALIA – LIZBONA
Poznawcze
Kulinarne
Weekendy
4 dni

PORTUGALIA – LIZBONA

Zabytki Lizbony, degustacje win, regionalna kuchnia, wizyta na Cabo da Roca

więcej o wyprawie
BRAZYLIA – RIO DE JANEIRO
Poznawcze
Adventure
Przyrodnicze
11 dni

BRAZYLIA – RIO DE JANEIRO

Rio de Janeiro - Miasto Cudów - samba, caipirinha i piękne plaże...

więcej o wyprawie