Rezerwacja wyjazdu

Cieszymy się, że zdecydowałeś się wybrać ofertę
naszego biura. Poniżej poprosimy Cię o dane
potrzebne do stworzenia dla Ciebie umowy.

Dane podstawowe

Nazwa wyjazdu

KOLUMBIA - AMAZONIA

Dane klienta
Dodatkowe świadczenia

Proszę o ubezpieczenie (100% wartości imprezy) od kosztów rezygnacji, obejmującym dodatkowo choroby przewlekłe zgodnie z warunkami TU SIGNAL IDUNA SA i zobowiązuje się z tego tytułu uiścić opłatę w odpowiedniej wysokości, wyliczoną powyżej dla wszystkich wpisanych w zgłoszeniu osób. Zgodnie z warunkami ubezpieczenia dostępnymi na stronie, ubezpieczenie dotyczy kwoty do 30 000 zł. Opłata zgodnie z warunkami ubezpieczenia doliczana jest do pierwszej zaliczki.

Koszt wyjazdu
Świadczenia
PLN
USD
Polka Standard
6000
2550
Polka Komfort
0
750
Polka LUX
0
650
Suma / os.
6000
3950
x 1 (liczba osób)
6000
3950
Koszt całkowity
6000
3950
Dane klienta
Opcje zakwaterowania

650 USD

W przypadku wybrania pokoju 2 osobowego bez wskazania drugiej osoby lub w przypadku rezygnacji wybranej osoby z współzamieszkania, Uczestnik zostanie zakwaterowany z innym Uczestnikiem wybranym losowo lub pozostanie w pokoju 2os (do pojedynczego wykorzystania) za dodatkową opłatą.

Zaliczka
Zaliczka dla wyjazdu
2500 pln
0 usd
x 5 (liczba osób)
Wysokość zaliczki (5 os.)
0

Rezerwacja ważna jest po dokonaniu wpłaty zaliczki i odesłaniu podpisanej umowy do organizatora we wskazanym terminie. W przypadku niedokonania tych czynności rezerwacja, po podanym terminie, jest anulowana.

Dodatkowe świadczenia

Naszym partnerem rozliczeniowym jest firma Przelewy24. Dzięki Przelewy24 zrealizujesz płatność za swoje zamówienie w szybki i bezpieczny sposób.

Czas potrzebny na zaksięgowanie środków 1-3 dni

Co teraz?

W następnym kroku poprosimy Cię
o weryfikację wprowadzonych danych

Przejdź dalej