POLKA TRAVEL NA WINE & FOOD NOBLE NIGHT

Polka Travel, członek SOIT jest znanym organizatorem wyjazdów kulinarnych i enologicznych będących formą tematycznych wyjazdów Incentives. To właśnie ze względu na organizację najlepszych wyjazdów kulinarnych i tematycznych w Polsce, Polka została zaproszona przez Noble Concierge do przedstawienia swojej oferty kulinarnych wyjazdów Incentives na własnej przestrzeni wystawienniczej podczas uroczystego wieczoru.

Azjatyckiej, skłaniającej do relaksu kompozycji stoiska POLKA TRAVEL towarzyszył slide show ze zdjęciami z kilkudziesięciu wyjazdów kulinarnych z całego świata. Goście chętnie słuchali inspiracji Incentives, mogli posmakować rambutanów, dargon fruits i pospacerować po prawdziwej, pachnącej trawie.

Wine & Food Noble Night to najlepsze restauracje, najwykwintniejsze dania, najsłynniejsze wina i najwięksi szefowie kulinarni, a wszystko to na jedynym w Polsce wieczorze wyrafinowanej kuchni i wina. Jak co roku rywalizowało 12 szefów kuchni., w konkursie jury zdecydowanie zwyciężył Łukasz Budzik z restauracji Mennicza we Wrocławiu, natomiast w konkursie publiczności palmę pierwszeństwa otrzymał za przystawkę podczas gdy za danie główne Tomasz Dziura z restauracji Andromeda w Krakowie.

– Miło nam, że zaproszono nas do ekspozycji na tak prestiżowym wydarzeniu, bo jednak nie każdy ma tam możliwość przedstawienia się i dobór partnerów jest jak całe wydarzenie, wyselekcjonowany – powiedziała nam Majka Szura, właścicielka Polka Travel.

http://all-inclusive.com.pl/najnowsze-wiadomosci/7080-polka-travel-na-wine-food-noble-night

Nie wiesz, która wyprawa jest dla Ciebie?

Pomożemy Ci ją znaleźć!

Skontaktuj się z nami